Szukając własnego mieszkania zdecydowana większość osób rozgląda się za wynajmem. W początkowym przeświadczeniu ma to być sytuacja przejściowa, która ma pozwolić na samodzielność i jednocześnie umożliwić rozwój swoich planów w tej materii.Niestety, najczęściej jest tak, że trudno wyplątać się z tej zależności, a w portfelu pozostaje niewiele środków, które mogą zostać zainwestowane.

Nie wynajmuj — kup nowe mieszkanie

Zazwyczaj wynajem mieszkania nie jest chwilowy, ale ma charakter długofalowy. W takich sytuacjach ponoszone koszty są praktycznie równe racie, która wiąże się z zakupem nowej nieruchomości.

Kolejno, przyglądając się sytuacji osób wybierających wynajem należy zauważyć, że to, co miało być tylko chwilowym stało się rozwiązaniem na wiele lat. Nowe mieszkania od dewelopera to w istocie bezpieczeństwo i doskonała inwestycja. Mając na uwadze fakt, że koszty wynajmowanego mieszkania są porównywalnymi z ratą zakupu nowego, wybór wydaje się oczywisty.

Średni koszt niewielkiego wynajmowanego mieszkania w Zabrzu lub Gliwicach waha się od 800 do 1600 zł miesięcznie. Natomiast w naszej ofercie znajdziemy mieszkania, których rata miesięczna może wynosić tylko 487 zł w Zabrzu, a w Gliwicach 529 zł. Dodatkowo nasi doradcy kredytowi pomogą przejść przez cały proces zakupu mieszkania oraz doradcy inwestycji pomogą w wyborze odpowiedniego mieszkania.

Aby otrzymać więcej informacji na temat tej rewelacyjne oferty wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na poniższych stronach:

  • mieszkania w Zabrzu – rata od 487 zł miesięcznie

  • mieszkania w Gliwicach – rata od 529 zł miesięcznie

Nasza specjalna oferta obejmuje równie pozostałe inwestycje.

Mieszkania deweloperskie na każdą kieszeń

Analizując wszystkie argumenty należy podkreślić, że nowe mieszkania są poniekąd inwestycją własnych środków. Co więcej, nie jesteśmy skazani na przestarzałe technologie, ale otrzymujemy absolutnie nowe i wykonane zgodnie ze światowymi standardami mieszkanie.

Mieszkania deweloperskie Trojan to uznanie na rynku setek klientów, którzy wskazują, że nasze inwestycje powstają w najlepszych lokalizacjach. Dodajmy, że nowe mieszkania są projektowane zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami współczesnych kontrahentów, a tym samym są ergonomiczne, funkcjonalne i przede wszystkim noszą znamiona luksusu.

Decydując się na mieszkania od dewelopera kupujący zyskują pewność poprawności wykonania całej inwestycji i możliwość urządzenia powierzchni według własnych upodobań. Na uwagę zasługuje także lokalizacja, która w naszym przypadku wyróżnia się wysoką atrakcyjnością. Nowe mieszkania deweloperskie powstają bowiem w kluczowych miastach aglomeracji. Jednocześnie są tak usytuowane, by mieszkańcy tychże mogli mieć poczucie luksusu mieszkania na peryferiach o doskonałej infrastrukturze i przepięknej okolicy.