Gliwice, ul.Pszczyńska
Nowe Mieszkania

  • „Osiedle Centrum”

  • Powierzchnie mieszkań: 34 – 77 m²

  • Liczba mieszkań: 90

Nowe Mieszkania w Gliwicach

Gliwice są doskonałym miastem na osiedlenie się. W szczególności, że w mieście Gliwice pojawiają się nowe i ciekawe inwestycje budowlane. Nowe mieszkania w Gliwicach są szczególnie zachęcające dla młodych rodzin. Mieszkania od dewelopera w Gliwicach cechują się bardzo dobrą lokalizacją. Tuż obok nowo powstających i powstałych już osiedli wybudowanych przez dewelopera Trojan, zlokalizowane są szkoły, przedszkola oraz inne punkty usługowe, oświatowe oraz medyczne.

Mieszkania od dewelopera w Gliwicach charakteryzują się dużym wyborem wariantów. Możemy wybierać w różnorakich rozkładach tych mieszkań, metrażach lub stopniach wykończenia. Istnieje możliwość dokupienia garażu lub miejsca parkingowego. Same budynki są przykładami nietuzinkowej i ciekawej architektury, która cieszy oko i sprawia, że cale osiedle jest interesujące i przyjazne dla oka. Budynki z nowymi mieszkaniami zostały wybudowane z zastosowaniem wysokiej jakości zaawansowanych materiałów budowlanych, dzięki czemu spełniają rygorystyczne normy, dotyczące na przykład izolacji termicznej.

Nowe mieszkania w Gliwicach budowane na nowych osiedlach, są również atrakcyjne z perspektywy zagospodarowania przestrzeni. Na osiedlach znalazło się miejsce na skwerki i place zabaw, co sprawia, że jest sporo miejsca do spędzania wolnego czasu, w szczególności jeśli nasza rodzina ma małe dziecko, którym trzeba się opiekować, albo mieć stale na oku.