Zdecydowaliście się na zakup nowego mieszkania? Pora przystąpić do konkretnych działań. Po wnikliwej analizie i ustaleniu preferencji dotyczących przysłowiowych czterech kątów przychodzi czas na wybranie mieszkania od dewelopera, które spełni nasze oczekiwania.

Nowe mieszkania deweloperskie to zdecydowanie najkorzystniejszy wybór. Wybierając się do biura Trojan można uzyskać wszystkich niezbędnych informacji dotyczących proponowanych i już dostępnych nieruchomości, jak i spojrzeć na realizowane mieszkania deweloperskie.

Ważna pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty można nie tylko poznać nowe mieszkania, ale przede wszystkim uzyskać informacje dla kupującego najważniejsze — a więc możliwość udziału w programie MdM, cenę mieszkań i czas realizacji inwestycji. To także doskonały moment do wyliczenia zdolności kredytowej oraz powzięcia kolejnych kroków.

Ważne, by wybrane mieszkanie było w doskonałej lokalizacji. Mieszkania deweloperskie Trojan to nie tylko perfekcyjne położenie, ale też nowoczesne wykonanie odpowiadające różnym gustom. Wysokie standardy przekładają się na komfort i bezpieczeństwo, dlatego nowe mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem od samego początku powzięcia inwestycji.

Rezerwacja to nie konieczność, ale przywilej

Jeśli mieszkania od dewelopera przypadły nam szczególnie do gustu możemy dokonać tzw. rezerwacji. Co prawda nie jest to wymóg konieczny prowadzący do finalizacji, ale dobry zwyczaj pozwalający na spokojne przeanalizowanie sytuacji i utwierdzenie w przekonaniu, że właśnie to, a nie inne mieszkanie jest tym perfekcyjnym.

Czas na umowy

W momencie, w którym zdecydujemy się na finalizację naszego wyboru nadchodzi pora na podpisanie stosownej przedwstępnej umowy deweloperskiej. Jest ona swoistym zobowiązaniem obu stron do wywiązania się z zakupu przez Klienta i realizacji inwestycji przez dewelopera.

Umowa przedwstępna jest koniecznością, gdy mieszkania od dewelopera są finansowane z kredytu hipotecznego. To tenże akt jest konieczny do jego uzyskania. Kolejno przychodzi pora na załatwienie formalności w wybranym banku. Po odbiorze mieszkania podpisywana zostaje umowa ostateczna.