OPIS INWESTYCJI

Leśna Bryza w Katowicach to kameralny kompleks dwóch jednopiętrowych willi, w których znajdzie się 10 wyjątkowo komfortowych mieszkań o powierzchni od 37 m2 do 79 m2. Warto podkreślić, że każdy z apartamentów będzie miał duży balkon lub taras z ogródkiem, a dodatkowo komórkę lokatorską. Dla wygody mieszkańców przed budynkami znajdzie się 15 miejsc parkingowych.

Nowe mieszkania w kompleksie "Leśna Bryza" wyróżnia szczególnie atrakcyjna nowoczesna architektura. Prosta i wyjątkowo elegancka bryła willi została wzbogacona szlachetną okładziną, dzięki czemu elewacje bardzo się ożywiły a jednocześnie cały obiekt zyskał na lekkości. Wille pięknie wkomponowują się w otoczenie, które stanowi równie kameralna zabudowa.

Za kupnem nowego mieszkania w inwestycji "Leśna Bryza" z całą pewnością przemawia również jej lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku, a równocześnie niedaleko Centrum Handlowego Bażantowo czy Galerii Handlowej Manhatan.

Niewątpliwym atutem jest dobrze rozwinięta infrastruktura społeczna – sklepy, przedszkole, apteki, banki, przychodnia, transport publiczny. W okolicy jest właściwie wszystko czego potrzeba w codziennym życiu. Samo zaś położenie gwarantuje dogodną komunikację w kierunku Katowic, ale także do Mikołowa i Tychów.
Powstaje miejsce wyjątkowo kameralne i przyjazne. W Leśnej bryzie każdy, nawet najmniejszy detal ma swe uzasadnienie. Akcent bowiem postawiono tutaj na funkcjonalność mieszkań. Ale zalet – Leśna Bryza – ma więcej: ciekawą architekturę, wspartą szlachetnymi materiałami i atrakcyjną lokalizacją.
Czyż nie warto mieszkać w spokojnej okolicy ? Wybierając nowe mieszkanie w  "Leśnej Bryzie" niewątpliwie docenisz wszystkie te atuty i naprawdę szybko poczujesz się u siebie.

PODSUMOWANIE

POBIERZ KATALOG
POBIERZ KATALOG

OFERTA MIESZKAŃ

Dostępność
Nr. mieszkaniaPiętroLiczba pokoiPow. mieszkania m²Powierzchnia komórkiBalkonOgródCenaRzut
DostępneB3Piętro 1479,09 m²1,9 m²10 m²BrakZadzwoń

602 638 719
JUSTYNA

698 989 672
MACIEK

882 801 992
ADA

MASZ PYTANIA?

DANE KONTAKTOWE

P.B.O TROJAN Sp. z o.o.
Gdańska 14
48-100 Zabrze

32 630 11 44
32 630 11 45
trojan@trojan.katowice.pl

Pon - Pt 8.00 - 16.00
Weekend ZAMKNIĘTE

-->