Opis inwestycji

„Osiedle Centrum” to nowe mieszkania usytuowane przy ul. Pszczyńskiej w Gliwicach.

Przedstawiamy Państwu naszą inwestycję Osiedle Centrum. W samym sercu Gliwic powstało kameralne osiedle złożone z 3 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Kompleks o nowoczesnej, niezwykle funkcjonalnej architekturze, wyjątkowo zgrabnie wpisuje się w okoliczną zabudowę. Łącznie jest tu ponad 90 nowych mieszkań – począwszy od mieszkań dwupokojowych o powierzchni od 34m2, poprzez trzypokojowe mieszkania, kończąc na czteropokojowych mieszkaniach ok. 78 m2.

Mieszkania Gliwice – Zalety

Wszystkie nowe mieszkania Gliwice posiadają balkony lub tarasy, zaś mieszkania usytuowane na parterze – ogródki do samodzielnej aranżacji. W każdym z budynków w kondygnacji podziemnej znajduje się parking, z którego na właściwe piętro będzie można dotrzeć windą. Tym samym wniesienie zakupów nie będzie stanowiło specjalnego kłopotu. Znajdują się tam także zawsze przydatne komórki lokatorskie. Pomyślano również o bezpieczeństwie – teren inwestycji jest zagospodarowany i ogrodzony.

Mieszkania Gliwice – Okolica

Architekci zaprojektowali budynki nowoczesne i oryginalne, ale główny nacisk położyli zdecydowanie na funkcjonalność nowych mieszkań i ich zdolność adaptacji do indywidualnych potrzeb. Prosta przejrzysta bryła została ożywiona ciekawym układem okien, balkonów i loggii oraz zastosowanymi w elewacji kolorami.

Szczególną uwagę trzeba zwrócić na charakterystyczne bardzo wysokie okna tzw. portfenetry (okna sięgające od sufitu do podłogi). Okna tego rodzaju nie tylko atrakcyjnie wyglądają na elewacji budynku, rzec można, że wręcz dodają mu „szyku”, jednak przede wszystkim ich zadaniem jest doświetlenie pomieszczeń. I z tego wywiązują się wręcz perfekcyjnie.

Położenie osiedla w centrum miasta Gliwice gwarantuje doskonale rozwiniętą infrastrukturę: edukacyjną (przedszkole, szkoły, Politechnika Śląska), komunikacyjną (w pobliżu przystanki autobusowe), o bankach, aptekach, przychodniach, czy zapleczu handlowym nie wspominając. Bardzo duży atut to bliskość węzła autostrady A4 i A1 i DTŚ – dosłownie kilka minut. W sąsiedztwie kompleks obiektów Politechniki Śląskiej, ale w pobliżu także atrakcyjne tereny zielone Park im. Bolesława Chrobrego.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że niebawem Park przejdzie „kurację upiększającą” po której będzie najpiękniejszym parkiem w mieście. Powstanie tu ścieżka zdrowia i siłownia pod chmurką. Pojawią się leżaki, ławki, podesty wypoczynkowe, stoły piknikowe i liczne atrakcje dla dzieci – huśtawki, zjeżdżalnie i dwupiętrowe linarium z hamakami.

Gliwickie „Osiedle Centrum” ma naprawdę wyjątkową lokalizację stąd piechotą jest zaledwie 10 minut do gliwickiego rynku.

Podsumowanie

  • Lokalizacja: Gliwice, Pszczyńska 57
  • Zakończenie prac budowlanych: inwestycja zrealizowana

  • Liczba mieszkań: 90
  • Powierzchnie mieszkań: 34-77 m²
  • Parking: Miejsca postojowe w hali garażowej

Oferta mieszkań – mieszkania Gliwice

0
WOLNE MIESZKANIA
0
ZAREZERWOWANE MIESZKANIA
0
SPRZEDANE MIESZKANIA

Ostatnie mieszkanie – pod klucz.

Kupujesz i mieszkasz.

Budynek C – Gliwice Pszczyńska 57B

Dostępność
Nr mieszkaniaPiętroLiczba pokoiPow. mieszkania m²Pow. KomórkiBalkon/tarasOgródCenaRzut
DostępneC.0.8parter368,821.286.831Zadzwoń

Opiekun inwestycji

Opiekun inwestycji

Opiekun inwestycji

Kontakt

  • P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
    Gdańska 14
    42-800 Zabrze