Katowice, ul.Słonecznikowa
Nowe Domy

  • „Słoneczny Raj”

  • Powierzchnie domów: 98,60 – 99,60 m²
  • Powierzchnie działek: 200 – 300 m²

Nowe Domy w Katowicach

Budowa domu jest dla zwykłego człowieka nie lada przedsięwzięciem. Ogrom takiej inwestycji może całkowicie pochłonąć. Zarówno od strony czysto finansowej, jak i ilości swojego czasu jaką musimy na nią poświęcić. Z budową domu jest jeszcze jeden fakt i błąd zarazem, który popełnia niemal każdy, kto podejmuje się budowy – złe oszacowanie kosztów.

Warto rozważyć kiedy chcemy wybudować dom, taką ofertę alternatywną, jak nowe domy od dewelopera w Katowicach. Plus zakupu domu jest taki, że kupujemy dom gotowy. Cena za dom kupiony zawsze będzie niższa niż cena za dom wybudowany. Głównie dlatego, że budową zajmą się za nas fachowcy z doświadczeniem. Nowe domy w Katowicach są oferowane w wielu wariantach. Domy różnią się stylistyką, rozkładem, ilością kondygnacji, stosunkiem powierzchni działki do powierzchni mieszkalnej, stopniem wykończenia oraz stosowanymi rozwiązaniami. Co prawda niektórzy mogą mówić, że nowe domy od dewelopera to nie to samo co własny projekt, ale warto wziąć pod uwagę, że nawet robiąc własny projekt, trzeba iść czasem na ustępstwa, a projekty gotowe są pełne podobnych rozwiązań co nasze pomysły. Najczęściej wystarczy je po prostu zlecić do zrealizowania fachowcom.

Często bywa również tak, że dom własnego pomysłu po wybudowaniu nie koniecznie nam odpowiada. Papier i wyobraźnia przyjmie wszystko, a rzeczywistość już nie. Wybierając jeden z wielu projektów deweloperskich, mamy możliwość zobaczyć je na żywo.